Доступ до інформаційних даних про межі територіальних громад відкрито
04 сер, 2021 0 Коментарів 188 Переглядів

Доступ до інформаційних даних про межі територіальних громад відкрито

Новий набір інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад вже у відкритому доступі на Публічній кадастровій карті. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України  Роман Лещенко.
«Сьогодні Держгеокадастр відкрив доступ до нових інформаційно-довідкових даних про межі територіальних громад. Їх можна переглянути на Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua)
. Вони відображають межі ОТГ, які об’єдналися відповідно до Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад», - зазначив Роман Лещенко.Міністр додав, що насамперед ці дані винесли для власників земельних ділянок, розробників документації із землеустрою, органів державної та місцевої влади.
Інформація про межі територіальних громад лише інформативна, але вже зараз допоможе уникнути дублювань та непорозумінь під час розроблення проектів землеустрою та комплексних планів просторового розвитку територій ОТГ», - написам Роман Лещенко.
Створення цієї інформації відбулося за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Його здійснювали фахівці ДП «Центр ДЗК» відповідно до інформації, яку надало Міністерство розвитку громад та територій України.

Держгеокадастр доповнив Публічну кадастрову карту новим інформаційно-довідковим шаром «Межі об’єднаних територіальних громад»
Інші новини лип. 2021

Держгеокадастр доповнив Публічну кадастрову карту новим інформаційно-довідковим шаром «Межі

Відсьогодні Держгеокадастр надає відкритий доступ на Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua) до нового набору інформаційно-довідкових даних – «Межі об’єднаних територіальних громад». Зазначений інформаційний шар відображає відомості про межі...

З 1 травня вся документація із землеустрою погоджується територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності
Інші новини травень. 2020

З 1 травня вся документація із землеустрою погоджується територіальними органами Держгеокадастру за

1 травня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 208 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580», яка передбачає погодження усіх видів документації із...

Інформація про «смарагдові» території Європи відтепер доступна он-лайн
Інші новини гру. 2019

Інформація про «смарагдові» території Європи відтепер доступна он-лайн

Інформацію про «Смарагдову мережу» Європи тепер можна знайти на публічній кадастровій карті України. Йдеться про природоохоронні території як України, так і інших держав. Загалом це 271 об’єкт загальною площею близько 6 млн гектарів. «Смарагдову...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація