Отримати водійське поштою: Укрпошта почала доставляти посвідчення водія, замовлене онлайн
08 лис, 2021 0 Коментарів 168 Переглядів

Отримати водійське поштою: Укрпошта почала доставляти посвідчення водія, замовлене онлайн

Із 5 листопада в Укрпошті можна отримати замовлені онлайн водійські посвідчення. Оформлений документ в Електронному кабінеті водія можна буде отримати у будь-якому відділенні Укрпошти. Оплата доставки вже включена в оплату всього сервісу.
"Система Укрпошти інтегрована із Електронним кабінетом водія, де можна замовити водійське посвідчення. І тепер отримання пластикового документу для клієнта стає максимально зручним: більше не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС. Натомість при оформленні посвідчення онлайн потрібно просто обрати доставку Укрпоштою додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. А жителям сіл не потрібно виїздити до райцентру – водійське посвідчення доставить пересувне відділення або ж листоноша села" - відзначила заступник генерального директора Укрпошти із розвитку бізнесу Альона Стьопіна.
Такі позитивні впровадження не лише мінімізують контакти з іншими людьми в період пандемії, а також значно заощадять час, витрачений на відвідування сервісних центрів МВС” - сказав Богдан Драп'ятий, заступник міністра внутрішніх справ України.
Доставка посвідчень здійснюється у рамках послуги «Укрпошта Експрес» у терміни до 2 днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами та від 3 днів у межах України.
Проєкт реалізується спільно з Укрпоштою, державним підприємством «Інфотех», МВС України, Головним сервісним центром МВС.
Нагадаємо, у жовтні 2020 року Укрпошта, Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство інфраструктури України уклали тристоронній меморандум про спільні дії у рамках цифрової трансформації, розвитку цифрової інфраструктури, оптимізації надання адміністративних послуг та послуг пошового зв’язку.

Посвідчення водія можна буде отримати в Дії
Інші новини лют. 2021

Посвідчення водія можна буде отримати в Дії

Уряд прийняв постанову, завдяки якій обміняти або замовити посвідчення водія можна буде в мобільному застосунку та на порталі Дія. Постановою Кабінету Міністрів внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до...

Розширено спектр послуг із посвідченням водія у застосунку «Дія», – Владислав Криклій
Інші новини бер. 2020

Розширено спектр послуг із посвідченням водія у застосунку «Дія», – Владислав Криклій

Розширено спектр послуг із посвідченням водія у застосунку «Дія», які можуть отримати громадяни. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 10 березня 2020 року. «У рамках цифровізації сервісів розширено спектр...

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати для реєстрації для подорожі літаком і поїздом у внутрішньому сполученні
Інші новини січ. 2020

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати для реєстрації для подорожі літаком і

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати під час реєстрації для подорожі літаком і поїздом у внутрішньому сполученні. Відповідну ініціативу Міністерства інфраструктури України підтримав Уряд України своїм рішенням сьогодні, 29 січня....

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація