Про представлення  проекту Плану  відбудови та відновлення України на Конференції у Лугано
25 травень, 2022 0 Коментарів 415 Переглядів

Про представлення проекту Плану відбудови та відновлення України на Конференції у Лугано

Україна очікує, що Конференція з відновлення стане потужним драйвером і політичною платформою для реалізації подальших кроків із відбудови та розвитку України, мирного майбутнього нашої держави та стійкості демократичного світу. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час прес-конференції з Президентом Швейцарської Конфедерації Ігнаціо Кассісом в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі 24 травня.
«Україна рішуче налаштована відновитися з попелу війни кращою, ніж була раніше. І ми вже працюємо над Планом відновлення та розвитку, який має зробити нашу країну квітучою, економічно розвиненою європейською державою», — підкреслив Прем’єр-міністр.
Денис Шмигаль зауважив, що цьогорічну Конференцію з питань реформ, яка відбудеться в Лугано 4-5 липня, вирішили присвятити питанням відбудови України. За його словами, під час заходу Україна планує представити проект Плану відновлення.
«План включатиме відновлення та розвиток інфраструктури та житла, структурну модернізацію та перезапуск економіки, імплементацію європейських стандартів в усіх сферах, заходи з подолання безробіття, підтримку вразливих груп населення, відновлення та збереження культурної спадщини. Ми віримо, що отримаємо підтримку проекту від партнерів та залучимо нових учасників до відбудови України», — зазначив очільник Уряду.
Прем’єр-міністр закликав міжнародну спільноту мобілізувати фінансову допомогу для реалізації Плану відновлення та розвитку України, який має вирішальне значення для подолання наслідків війни та уникнення широкомасштабної соціально-економічної кризи. За його словами, в Україні вже сформована архітектура Фонду відновлення.
«Він включає як глобальний проект United24, який має об'єднати людей з усього світу задля підтримки України. Зокрема зібрати кошти на відновлення країни. Так і партнерські фонди провідних міжнародних інституцій, серед яких адміністративний рахунок МВФ, Багатосторонній донорський трастовий фонд Світового банку та європейський Фонд солідарності з Україною», — відзначив Денис Шмигаль.
Глава Уряду підкреслив, що Україна прагне забезпечити високий політичний рівень участі в Конференції відновлення для обговорення відбудови України та зміцнення нашого партнерства заради перемоги демократії.
«Ми закликаємо країни та компанії брати опіку над відновленням окремих регіонів, міст та галузей України, які постраждали від війни. Впевнений, що на Конференції реформ всі держави-партнери сформують свої пакети пропозицій», — резюмував Денис Шмигаль.


У ці складні дні будь-яке підвищення тарифів точно не на часі, — Прем’єр-міністр
Інші новини травень. 2022

У ці складні дні будь-яке підвищення тарифів точно не на часі, — Прем’єр-міністр

Уряд подасть до Верховної Ради законопроекти, які передбачають мораторій на підвищення тарифів на період воєнного стану та шість місяців після його завершення. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів 10...

Щоб українці мали достойні пенсії, потрібно запроваджувати накопичувальний рівень пенсійної системи, — Прем’єр-міністр
Інші новини вер. 2021

Щоб українці мали достойні пенсії, потрібно запроваджувати накопичувальний рівень пенсійної

Відсутність накопичувальної пенсійної системи в Україні — це злочин проти держави й українців. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції 14 вересня. «Протягом попередніх 30 років через бездіяльність влади Україна не...

Уряд спрощує процес відкриття бізнесу
Інші новини сер. 2021

Уряд спрощує процес відкриття бізнесу

Задля сприяння розвитку бізнесу в Україні Уряд запроваджує експериментальний проект, завдяки якому отримати дозвільні документи для ведення підприємницької діяльності можна буде в одному «вікні» через Портал Дія. Про це зазначив Прем’єр-міністр...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація