Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв’язку з вагітністю — неправда
21 лис, 2019 0 Коментарів 8 Переглядів

Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв’язку з вагітністю — неправда

У медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами тощо.
Мінсоцполітики повідомляє, що це не відповідає дійсності. Станом на 20 листопада залишки на рахунку Фонду становлять 429,4 млн грн, що є достатнім для здійснення необхідних поточних виплат. 
Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються щодня із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.
Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова.
І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати.
Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію неприйнятною.
18 листопада Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора Виконавчої дирекції Фонду.
Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.
Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та гарантує поновлення виплат.
Для цього ще Урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести його роботу в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій.

До кінця року мають бути реалізовані 435 проектів, що фінансуються з ДФРР
Інші новини лис. 2019

До кінця року мають бути реалізовані 435 проектів, що фінансуються з ДФРР

Сьогодні у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету відбулось засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального...

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації
Інші новини лис. 2019

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах

Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить...

Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури
Інші новини лис. 2019

Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року запровадити сервіс призначення пенсій та отримання довідок за допомогою мобільного додатка. Під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та Кабінетом Міністрів, що...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація