Прикарпатців закликають долучитися до благодійної акції «Серце до серця»
05 кві, 2021 0 Коментарів 66 Переглядів

Прикарпатців закликають долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

В усіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме 16-а Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Акція відбуватиметься шістнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. Ініціатором проведення акції є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».
За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за ці кошти придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування до територіальних медичних об’єднань кожної області України. Цього року акція проходитиме в адаптивному режимі з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.
Кошти будуть зібрані з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.
До проведення акції організатори акції запрошують долучитися зацікавлені організації, підприємства, установи різних форм власності, небайдужих громадян.
Надзвичайно важливою є підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого проєкту. Всі кошти, зібрані під час акції, мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення будь-якого банку України.
Для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном +38(098)9522009.

Благодійників та волонтерів Прикарпаття запрошують до участі у Національному конкурсі «Благодійна

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020». Прийом заявок триватиме до 1 березня. У конкурсі братимуть участь благодійники та волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення...

Віталій Федорів закликав прикарпатців не нехтувати карантинними заходами

Захворюваність жителів області на коронавірусну хворобу має тенденцію до стабілізації. З початку карантину зареєстровано 18339 хворих з підозрою на COVID-19. Коронавірус підтверджено у 13968 осіб (1% від загальної чисельності населення області)....

Івано-Франківська область приєднається до Всеукраїнської акції «Серце до серця»

На Прикарпатті, як і у всіх регіонах України, з 1 квітня по 3 травня цього року проходитиме Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного...

0 Коментарів

Авторизація