«Міні-мен та міні-міс. Дошкільня – 2019»
13 гру, 2019 0 Коментарів 902 Перегляди

«Міні-мен та міні-міс. Дошкільня – 2019»

Відповідно до плану роботи управління освіти на 2019 р, наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради від 12.11.2019 р. № 316 «Про організацію та проведення міського шоу-конкурсу «Дошкільня – 2019» та з метою виявлення і підтримки обдарованих вихованців, розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості дитини середнього та старшого дошкільного віку, пошуку талановитих та креативних вихованців 11.12.2019 року було вперше проведено міське шоу-конкурс «Міні-мен та міні-міс. Дошкільня – 2019» на базі закладу дошкільної освіти «Веселка» м. Болехова.
У шоу-конкурсі «Міні-мен та міні-міс. Дошкільня-2019» взяли участь 12 вихованців, які виховуються у закладах дошкільної освіти Болехівської міської ради, а саме:

1. Шопоняк Сергій – ДНЗ «Дзвіночок», с. Міжріччя;
  2. Синишин Андріана – ДНЗ «Дзвіночок», с. Міжріччя;
  3. Юрів Денис – ДНЗ «Пролісок», с. Тисів;
  4. Павлюк Вероніка - ДНЗ «Пролісок», с. Тисів;
  5. Торко Андрій – ДНЗ «Веселка», м. Болехів;
  6. Шиян Злата – ДНЗ «Веселка», м. Болехів;
  7. Мелень Дем’ян – ДНЗ «Веселка», м. Болехів;
  8. Якібчук Ярина – ДНЗ «Веселка», м. Болехів;
  9. Гулевич Тарас – ДНЗ «Зірочка», м. Болехів;
  10. Щеглюк Ярослава – ДНЗ «Зірочка», м. Болехів;
  11. Яцків Устим – ДНЗ «Зірочка», м. Болехів;
  12. Гома Раяна - – ДНЗ «Зірочка», м. Болехів.
Учасники Конкурсу мали змогу показати себе у наступних конкурсних випробовуваннях:
  1. Візитка «Дозвольте представитися» (3- 5 хв.).
  2. Інтелектуальне лото «Загадкові сніжинки» (15-20 хв.).
  3. Домашнє завдання «Танцюємо, співаємо – весело живемо» (до 5 хв.).
  4. Творча майстерня «Зимова казка» (до 5-10 хв.).
Впродовж проведення свята у залі панувала доброзичлива та весела атмосфера. Для всіх учасників Конкурсу були створені максимально комфортні умови. Із всіма конкурсними випробовуваннями дітки справилися і продемонстрували свою вмілість, знання, логіку, артистичність та творчість.
Також були представлені художні номери та музичні перерви від вихованців ДНЗ «Веселка»:
  • Діана Халацька (ІІ молодша група № 1 «Сонечко») – вірш «Я – українська дитина»;
  • ІІ молодша група № 1 «Сонечко» – пісня «Я – росинка, я – краплинка»;
  • Старша група «Калинка» – танець з віночком;
  • Надія Лапицька (середня група «Ромашка») – пісня «Зимонька»;
  • Молодші групи №1 «Бджілка» і №2 «Дзвіночок» – музична композиція «Зайці танцювали»;
  • Середня група «Ромашка» – композиція «Шумова казка»;
  • Старша група «Калинка» – танець «Ми – зірочки маленькі».
Зі словами вітання та подяки за підготовку і проведення свята звернулися начальник управління освіти І. І. Сайко, заступник міського голови Болехівської міської ради Т. М. Лугова та завідувач ММЦ С. О. Андрусишин. У своїх промовах усі виступаючі відзначили високий рівень підготовки учасників Конкурсу, підтримку і розуміння батьків, а також роль вихователя у житті дитини.
Всі дітки були нагороджені призами, а також кожному було присвоєно звання з таких номінацій:
– Міні-мен та міні-міс «Дошкільня -2019» - Юрів Денис, Гома Раяна;
– Міні-мен та міні-міс «Геніальність» - Гулевич Тарас, Якібчук Ярина;
– Міні-мен та міні-міс «Талановитість» - Мелень Дем'ян, Павлюк Вероніка;
– Міні-мен та міні-міс «Неповторність» - Яцьків Устим, Шиян Злата;
– Міні-мен та міні-міс «Артистичність» - Торко Андрій, Щеглюк Ярослава;
– Міні-мен та міні-міс «Симпатія» - Шопоняк Сергій, Синишин Андріана.
Шоу-конкурс «Міні-мен та міні-міс. Дошкільня-2019» проводився під патронатом міського голови Болехівської міської ради. Тож висловлюємо подяку за підтримку і фінансову допомогу з метою виявлення та підтримки обдарованих вихованців закладів дошкільної освіти Болехівщини, за розвиток дитячої творчості і пошуку талановитих, творчих та креативних вихованців. Сподіваємося, що таке свято стане традицією і надалі!
Щиро вітаємо усіх дошкільників із перемогою! Кожен із Вас – особливий! Тож бажаємо Вам міцного здоров’я, вірних друзів, позитивних емоцій, розуміння і підтримки від батьків!
Також висловлюємо подяку керівникам закладів дошкільної освіти Болехівщини, відповідальним вихователям за проведення даного Конкурсу, а особливо – батькам! Дякуємо за Вашу допомогу, розуміння і підтримку! Нехай Ваше життя буде сповнене незгасимою енергією та любов’ю Ваших дітей і вихованців. Успіхів Вам у всьому!!!

GoCamp запрошує до участі в проєкті літніх пришкільних мовних таборів

Організація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки України, Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d’Ukraine запрошує...