GoCamp запрошує до участі в проєкті літніх пришкільних мовних таборів
09 гру, 2019 0 Коментарів 766 Переглядів

GoCamp запрошує до участі в проєкті літніх пришкільних мовних таборів

Організація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки України, Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d’Ukraine запрошує школи до участі в реєстрації на GoCamp 2020 - всеукраїнському проєкті літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів! Реєстрація шкіл відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є безкоштовною.
Школі, щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/
Важливо!
Лише до 15 грудня у шкіл є можливість заповнити форму і прикріпити до заявки мотиваційне відео.
Вже 1 лютого 2020 року ми оголосимо 500 шкіл-переможниць з усієї України! !
Що надає GoCamp:
GoCamp – це вже більше 1600 шкіл-учасниць, 1012 іноземних волонтерів з 72 країн світу та 160000 дітей з усієї України.
Вчителі англійської, французької та німецької мов з усіх куточків України зберуться на тренінгу GoCamp у Києві, який пройде у квітні. Це чудова можливість для нетворкінгу, обміну досвідом та навчання інноваційним методикам викладання.
Для учнів участь у проекті – це можливість практикувати іноземні мови та пізнавати світ разом з волонтерами з більш ніж 70 країн світу
Школи отримають унікальні навчальні програми для школярів – про лідерство, креативність,
У разі питань і уточнень, телефонуйте за номером +380678146417 або пишіть на наш email  join@goglobal.com.ua

«Міні-мен та міні-міс. Дошкільня – 2019»