Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини
10 травень, 2024 0 Коментарів 41 Перегляд

Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини

У січні – квітні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,5 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,3 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 73%.  По Україні рівень укомплектування – 49%, область займає 3 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис.грн.
Послугами служби зайнятості у січні - квітні 2024 року скористалися 11,7 тис. осіб, з них 7,3 тис. зареєстрованих безробітних. 
За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 4,9 тис. осіб, зокрема 2,6 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 42% (по Україні -  27%, 1 місце).
    До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 87 осіб. Крім того, здійснено 995 направлень на суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 894 безробітних проходили професійне навчання. 362 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.
Станом на 1 травня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,4 тис. осіб, в тому числі 873 внутрішньо переміщені особи.
Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.
Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN). 
Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

Відділ організаційно-інформаційної роботи
Івано-Франківського обласного
 центру зайнятості
вул. Деповська, 89 а,
м. Івано-Франківськ, 
76002
(0342) 72 21 00 

За три місяці поточного року за сприяння обласної служби зайнятості вже працевлаштовано понад три

У січні – березні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 4,6 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 3,1 тис. вакансій,...

Від початку року вже понад 2 тисячі громадян знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості

У січні – лютому 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 3,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 1,9 тис. вакансій, рівень...

Від початку року за сприяння служби зайнятості 965 осіб знайшли роботу

У січні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,1 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 866 вакансій, рівень...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація