Як отримати компенсацію витрат на оплату праці  за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
28 жов, 2022 0 Коментарів 169 Переглядів

Як отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Як отримати компенсацію витрат на оплату праці 
за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Нагадуємо, що роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці таких працівників. 
Компенсація витрат на оплату праці надається протягом 2 місяців у розмірі 6500 гривень щомісячно за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених, за яку сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 
Для отримання такої компенсації витрат роботодавець повинен не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи подати до служби зайнятості заяву про компенсацію витрат: 
в електронній формі — через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія; 
в паперовій формі — особисто під час відвідування служби зайнятості або надіслати на адресу електронної пошти центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця.
Станом на 28 жовтня 2022 року 278 роботодавців отримали компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 472 внутрішньо переміщених осіб.
Для отримання більш детальної інформації просимо вас звертатися до фахівців Івано-Франківської обласної служби зайнятості за номером тел. (0342) 75-56-49 та 066-537-4192.


Відділ організаційно-інформаційної роботи
та архівної справи 
Івано-Франківського обласного
 центру зайнятості
вул. Деповська, 89 а
м. Івано-Франківськ, 
76002
(0342) 755614
(066) 3711836

Види послуг служби зайнятості роботодавцям

18 серпня 2022 року в Болехівській міській філіїІвано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавцівна тему «Види послуг служби зайнятості роботодавцям». Фахівець міської філії Тетяна Бонковська охарактеризувала основні...

Види послуг служби зайнятості роботодавцям

26 травня 2022 року в Болехівській міській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями «Види послуг служби зайнятості роботодавцям». Фахівець міської філії Тетяна Бонковська охарактеризувала основні...

Надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених

Шановні роботодавці! Нагадуємо, що ви можете отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Компенсація витрат на оплату праці надається протягом 2 місяців у розмірі 6500 гривень щомісячно за кожну...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація