Болехівська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги отримала спеціалізований санітарний автомобіль
03 сер, 2021 0 Коментарів 452 Перегляди

Болехівська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги отримала спеціалізований санітарний автомобіль

Сьогодні в обласному центрі на площі Соборності перед адміністративним будинком органів влади Прикарпаття для бригад із відділень Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали 26 нових автомобілів спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги. Їхня загальна вартість 48 063,97 тис грн, а закуплені вони коштом Державного бюджету.

Варто зазначити, що більшість із придбаних автомобілів повнопривідні, що дозволяє їхню експлуатацію у важкопрохідних гірських районах краю і саме у таких місцевостях вони найкраще зарекомендували себе. Власне за розподілом спецтранспорт й буде спрямований у гірські та передгірські райони. Зокрема, як повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА, 4 автомобілі з переднім приводом типу С передані Івано-Франківській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, 7 автомобілів (з повним приводом) типу С Косівській, Коломийській, Долинській, Калуській та Надвірнянській станціям екстреної допомоги і відділу медицини катастроф КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». 

Болехівська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги отримала спеціалізований санітарний автомобіль типу В (з повним приводом).
Такі ж спеціалізовані автомобілі санітарного транспорту типу В (з повним приводом) надійдуть Богородчанській, Кутській, Лисецькій, Отинійській, Перегінській, Рожнятівській, Солотвинській та Яблунівській підстанціям екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також Космацькому, Ланчинському, Микуличинському, Печеніжинському, Чернелицькиму та Яремчанському пунктам постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Також один спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги направлено бригаді екстреної медичної допомоги в с. Чернелиця.
За словами директора КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» Мирона Матейка, наразі в обласному центрі екстреної медичної допомоги цілодобово працюють 98 бригад швидкої медичної допомоги. Потребують заміни 112 машин. З вересня минулого року для центру було придбано 24 автомобілі. Тож з сьогоднішніми поступленнями парк автомобілів швидкої медичної допомоги області оновлено майже на 50 відсотків.

У 2020 році буде обладнано 200 приймальних відділень для екстреної медицини

Уряд затвердив план реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги, відповідно до якого цьогоріч буде обладнано 200 приймальних відділень. «Сьогоднішня система екстреної медицини недосконала і не забезпечує вчасного, якісного та...

До кінця 2019 року всі регіони країни отримають єдину оперативно-диспетчерську службу

Закупівлі автомобілів, обладнання і програмного забезпечення для диспетчерських та оснащення центрів підготовки працівників екстреної медицини є складовими пілотного проекту розвитку системи екстреної медицини у 2019 році. На пілотний проект у цьому...

У бригадах екстреної медичної допомоги працюватимуть парамедики та екстрені медичні техніки

Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови «Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги». Упродовж перехідного періоду - до 2025 року - впровадяться нові стандарти в роботу екстреної медичної роботи....

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація