У серпні усі заклади охорони здоров'я будуть забезпечені бланками листків непрацездатності
05 сер, 2021 0 Коментарів 161 Перегляд

У серпні усі заклади охорони здоров'я будуть забезпечені бланками листків непрацездатності

Вчора розпочався процес доставки в регіони бланків листків непрацездатності. Протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина. Загалом на замовлення Міністерства охорони здоров'я ТОВ “Укрспецполіграфія” виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності.
До 25 серпня усі медичні заклади отримають необхідну для роботи кількість бланків, відповідно до визначених департаментами охорони здоров'я потреб.
При цьому усі, видані раніше, довідки про тимчасову непрацездатність громадяни зможуть обміняти на листки непрацездатності та отримати належні виплати від Фонду соціального страхування.
Порядок обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності врегульований спільним листом Міністерства охорони здоров’я та Фонду соціального страхування від 23.10.2006 № 01-06-2125.
Нагадуємо, що з 4 червня в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі е-лікарняних. До кінця серпня в Україні діє перехідна модель. Вона передбачає формування електронних листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності. Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, а роботодавці бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на веб-порталі Електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).
З 1 вересня 2021 року е-лікарняні мають запрацювати в усіх закладах охорони здоров’я.

Інформація щодо листків непрацездатності.

Адміністрація КНП «ЦПМД» БМР інформує своїх пацієнтів про ситуацію з відсутністю бланків листків непрацездатності що склалася станом на березень 2021року. У зв’язку з очікуваним переходом на електронний листок непрацездатності: спочатку в різних...

У разі самоізоляції або хвороби на COVID-19 ФССУ оплачує лікарняні, видані за спрощеною процедурою

У разі підтвердженого діагнозу COVID-19 або потреби в оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під меднаглядом, відповідні лікарняні листки не потребують погодження із заввідділення або ЛКК для їх продовження на термін...

Всі виплати за лікарняними у період надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19, здійснюватимуться

Під час брифінгу, що відбувся в МОЗ, директор Фонду соціального страхування України Олена Дума поінформувала громадян, що Фонд продовжує здійснення виплат за лікарняними застрахованим особам згідно з нормами чинного законодавства. Також вона надала...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Авторизація