Чи можна вакцинуватись від COVID-19, якщо немає декларації?
17 сер, 2021 0 Коментарів 119 Переглядів

Чи можна вакцинуватись від COVID-19, якщо немає декларації?

Декларація з сімейним лікарем для щеплення від COVID-19 не обов’язкова. Якщо у вас немає декларація із сімейним лікарем, просто візьміть із собою на щеплення паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків. При проведенні вакцинації від COVID-19 вас не мають примушувати укладати декларацію у певному центрі надання первинної медичної допомоги.
Якщо у найближчому пункті щеплення відмовлять у вакцинації через відсутність декларації, повідомляйте про такі випадки в контакт-центр МОЗ України з питань COVID-19 за телефоном: 0 800 60 20 19.
Пацієнт без декларації може щепитися:
  • у найближчому пункті щеплення;
  • у центрі масової вакцинації;
  • або у складі робочого колективу від 50-ти людей, до якого приїде мобільна бригада. Також мобільна бригада приїде до маломобільних громадян.
Звертаємо увагу, що усі вакцини, схвалені ВООЗ для екстреного застосування, потребують дводозного введення, окрім вакцини від Johnson&Johnson. Кожна людина, яка отримала першу дозу вакцини проти COVID-19 гарантовано отримає другу. Це стосується і пацієнтів без декларації.
Нагадуємо, що в Україні розпочався 5-й етап вакцинації. Це означає, що всі охочі віком від 18 років можуть щепитись від COVID-19.
Вакцинація для людини є безоплатною. Оплату роботи мобільних команд, які проводять щеплення, здійснює Національна служба здоров’я. Договір на пакет вакцинації від COVID-19 станом на 11 серпня мають понад 1 000 надавачів послуг, з них – 27 приватних. Станом на 11 серпня НСЗУ виплатила понад 75 мільйонів гривень закладам за проведену вакцинацію.
Дуже важливо, щоб дані про щеплення кожного пацієнта були коректно внесені до електронної системи охорони здоров’я. Ці дані можуть бути використані для створення міжнародного свідоцтва про вакцинацію чи ковідного сертифікату. Тож пацієнтам потрібно звертати увагу, на те, щоб медичні працівники вносили дані про проведене щеплення в електронну систему охорони здоров’я.
Щоб зробити щеплення, необхідно записатись у найближчому пункті щеплення. Знайти перелік пунктів щеплень можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua, а також, зателефонувавши до контакт-центру Міністерства охорони здоров’я за номером 0 800 60 20 19.

Як подати заявку на вакцинацію організованому колективу?
Охорона здоров'я травень. 2021

Як подати заявку на вакцинацію організованому колективу?

Організовані колективи, що мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих вакцинуватися, можуть записати їх в чергу на щеплення проти COVID-19 залишивши заявку на колективну вакцинацію через контакт-центр за номером: 0 800 60 20 19. Вакцинація...

Медики Центру первинної медичної допомоги вакцинувалися від коронавірусу

Сьогодні, 24 березня 2021 року, Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради розпочав вакцинацію від COVID-19. Це другий етап дорожньої карти вакцинації, під час якого щепитимуть сімейних лікарів та інших працівників первинної...

Максим Степанов: Лікування від COVID-19 в умовах стаціонару є безкоштовним

Лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в умовах стаціонарного догляду є безкоштовним для пацієнтів. При цьому медична допомога надаватиметься хворим навіть якщо у них не підписана угода із сімейним лікарем. Про це Міністр охорони...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація