Вакцинація та дотримання дистанції і носіння маски протидіють коронавірусній хворобі
10 вер, 2021 0 Коментарів 276 Переглядів

Вакцинація та дотримання дистанції і носіння маски протидіють коронавірусній хворобі

Вчора, 9 вересня, в обласній державній адміністрації проведено брифінг для місцевих ЗМІ щодо стану захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 на Прикарпатті.
Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко та регіональний координатор вакцинальної кампанії в області Микола Стовбан розповіли про епідситуацію і протидію коронавірусній хворобі, готовність госпітальної бази та хід вакцинальної кампанії проти COVID-19 станом на 9 вересня.
Зазначалося, що упродовж останніх тижнів продовжується тенденція до зростання добової кількості осіб, яким діагностовано коронавірусну хворобу. Загалом, у серпні підтверджено 998 випадків хвороби COVID-19 проти 223 за липень.За останню добу захворіло 134 особи, померло 5.
В області затверджено оновлений перелік закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. До згаданого переліку увійшло 10 закладів першої хвилі, 1 заклад другої хвилі та 2 резервні заклади. На сьогодні медичну допомогу пацієнтам на COVID-19 надають 11 закладів, у яких розгорнуто 1276 ліжок, з них 98,4% забезпечені подачею кисню. Вони мають трьохмісячний запас медикаментів та засобів індивідуального захисту.
На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають 281 пацієнт, з них 32 - у відділеннях реанімації, 9 - підключено до апаратів ШВЛ. 22% хворих є кисневозалежними. За останню добу госпіталізовано 26 пацієнтів з коронавірусною хворобою.
Внаслідок зростання захворюваності відсоток зайнятих хворими ліжок зріс від початку серпня у чотири рази і у середньому становить 22 %. Найвищий показник зайнятих ліжок зареєстрований у КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня» - 55%.
Щодо ходу вакцинальної кампанії проти COVID-19 поінформовано, що в області організовано 33 мобільні бригади з проведення вакцинації в організованих колективах, працюють 121 пункт щеплення та 8 центрів масової вакцинації населення.
Від початку вакцинальної кампанії в область надійшло 415 700 доз вакцин:
Упродовж останнього тижня проведено 22 тисячі 120 щеплень, що на 12% більше, ніж упродовж попереднього тижня. За останню добу проведено три тисячі 402 щеплення.
Станом на 9 вересня в області загалом провакциновано 74% від запланованого контингенту медичних працівників та 33 % працівників сфери освіти.
Посадовці вчергове закликали жителів області приходити в пункти щеплення та вакцинуватися . Вакцини належної якості в області є у достатній кількості. До кінця тижня надійде Pfizer, яким будуть вакциновані працівники в організованих колективах.
Ігор Дмитренко та Микола Стовбан також відповіли на запитання журналістів щодо рішень державної та обласної комісій з надзвичайних ситуацій, діагностики штаму «Дельта» серед хворих, стану діагностики серед іноземних студентів тощо.

Про ситуацію із поширення коронавірусу на Прикарпатті розповіли під час онлайн-брифінгу в ОДА

Сьогодні директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко провів онлайн-брифінг щодо ситуації, пов’язаної із поширенням СOVID-19 в області та протидію захворюваності населення на цю інфекційну хворобу. «За останню добу...

В області зареєстровано 167 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію за минулу добу

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 16 вересня в області зареєстровано 11677 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 167 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 4891 пацієнт, померло 269. У...

В області зареєстровано 10508 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію

За інформацією департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації станом на 08 вересня в області зареєстровано 10508 випадів захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 160 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 4104 пацієнти,...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація