Творчий звіт колективів Народного дому м.Болехова, приурочений 105-й річниці проголошення Соборності України "Соборна мати Україно, ти єдина й нероздільна"
Вчора, 21 січня у Народному домі міста Болехова відбувся творчий звіт колективів Народного дому м.Болехова, приурочений 105-й річниці проголошення Соборності України "Соборна мати Україно, ти єдина й нероздільна".
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Захід розпочали ведучі Оксана Півень та Ярослав Кіцул, які нагадали нам про важливість для сучасної України події, яка відбулася 105 років тому.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Композицією "Ми українці" присутніх привітали ліцеїсти початкових класів Болехівського ліцею №2 "Науковий", керівник - Лідія Каричорт.
Із привітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Іван Яцинин, наголосивши, що проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР )- ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави. Відтак нагадав, що разом ми працюємо, боремося з російськими окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.
Свято розпочали художніми номерами "Україно, я тобою горджусь" - Соліст НД Сергій Половинко та щемливою композицією " Сталеві люди" - народний аматорський жіночий ансамбль"Горицвіт" НД м.Болехова.
З трепетом душі, зачитала вірш "Молитва" учениця Болехівського ліцею № 1 -Дарина Кальмук , який не залишив байдужим жодного учасника заходу.
Із патріотичними піснями, сповненими любові до рідної землі, оспівуючи світлу пам’ять незліченних жертв, які боролись за незалежність, перед присутніми в залі виступили:
- народний аматорський жіночий ансамбль "Горицвіт" НД м.Болехова;
- солістка НД м.Болехова Оксана Чекаловська ;
- чоловічий вокальний квартет НД м.Болехова;
- народний аматорський ансамбль "Родина" НД м.Болехова;
- народний аматорський чоловічий ансамбль" Народні Джерела" НД м.Болехова.
Вчорашнє дійство нагадало, що подія 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам’яті українського народу та навічно закарбувалася в історії України величним національним святом. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1/16/1faf6_1f3fb.png)
0 Коментарів