Болехівський комбінат комунальних підприємств поповнився новим обладнанням
05 січ, 2021 0 Коментарів 234 Перегляди

Болехівський комбінат комунальних підприємств поповнився новим обладнанням

Забезпечення життєздатності, охайності та благоустрою міста – одне з пріоритетних завдань влади, яке перебуває на особистому контролі у міського голови Івана Яцинина. 
Ці послуги населенню територіальної громади надає Болехівський комбінат комунальних підприємств. На даний час комунальне підприємство функціонує повноцінно, проте його застаріле й недостатнє матеріально-технічне забезпечення дозволяє надавати населенню обмежений перелік послуг.
Щоб покращити якість надання послуг населенню громади нещодавно за кошти міського бюджету було придбано піскосолерозкидач навісний PRONAR PS-250M.
Дане обладнання призначене для розкидання піску, солі, інших сипучих протиожеледних матеріалів вологістю до 7%. Цей пристрій характеризується легким монтажем на будь-який вид спецтехніки. Завдяки системі регулювання ширини розкидання можна адаптувати розкидач до робіт на міських дорогах і тротуарах (від 0.5 до 3-х метрів). Обсяг бункера становить 0,3 кубометра. Пристрій на відмінно працює при різних погодних умовах.
На думку міського голови Івана Яцинина, стан техніки та обладнання у комунальному підприємстві давно потребує оновлення. Адже існуюча вже відпрацювала свої терміни експлуатації. Тож придбання нового обладнання – це потреба часу.
- Ми поступово будемо робити кроки, щоб покращити якість надання житлово-комунальних послуг та розширити їх перелік. Плануємо оновити автопарк підприємства, придбати нову техніку,- розповів міський голова Іван Васильович та додав, що зміцнення матеріально-технічної бази комунального  підприємства – необхідна умова не лише для забезпечення роботи комбінату та вирішення комунальних проблем громади, а й можливість отримання додаткових асигнувань. Адже при наявності відповідної техніки підприємство зможе надавати різні послуги, заробляючи на цьому додаткові кошти для забезпечення життєдіяльності населених пунктів громади.
Треба додати, що нове обладнання значно полегшить роботу і працівникам підприємства, адже до цього комунальники розкидали піщано-солеві суміші вручну. Така організація роботи вимагала значних трудовитрат і часу, та в цілому була малоефективною.

Триває капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького

За кошти міського бюджету у місті продовжують капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького, який розпочали у минулому році. Замовником робіт є управління капітального будівництва в Івано-Франківській області. Йому міська рада виділила...

За кошти міського бюджету продовжується капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького

Як ми й анонсували, з початку вересня у місті продовжується капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького, який розпочали у минулому році. На ці роботи з міського бюджету виділили 1 мільйон 300 тисяч гривень. Субвенцію спрямували...

Болехівська міська рада виділила 1 мільйон 300 тисяч гривень на продовження капітального ремонту

Таку субвенцію спрямували депутати Болехівської міської ради управлінню капітального будівництва в Івано-Франківській області на засіданні 54 сесії. За ці кошти проведуть черговий етап капітального ремонту водопроводу на вулиці Данила Галицького,...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація