З 8 січня в Україні почали діяти посиленні карантинні обмеження
08 січ, 2021 0 Коментарів 181 Перегляд

З 8 січня в Україні почали діяти посиленні карантинні обмеження

З 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діють посилені карантинні обмеження.
Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 9 грудня.
Рішення ухвалене для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних та різдвяних свят.
Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос).
Забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
- торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослинна торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень.
Дозволяється торгівля пальним.
Також в зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.
Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.
На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.
Продовжить працювати громадський транспорт.
На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України сьогодні, 8 січня 2021 року, відповідні зміни внесено до протоколу спільного позачергового засідання міських комісій та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 17 грудня 2020 року № 28.
Детальніше з протоколом спільного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасової міської протиепідемічної комісії та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації можна ознайомитися за посиланням: https://bolekhiv-rada.gov.ua/protokolu-koronavirus.html.

Дію карантину на території Болехівської міської ради продовжили до 28 лютого 2021 року

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, під керівництвом міського голови м.Болехова Івана Яцинина відбулося спільне позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасової міської протиепідемічної...

На території Болехівської міської ради запроваджено «карантин вихідного дня» з 14 до 30 листопада

Сьогодні, 13 листопада, відбулося спільне позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасової міської протиепідемічної комісії та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної...

Про додаткові обмежувальні заходи на період карантину на території Болехівської міської ради

Через темпи розповсюдження захворювання коронавірусної інфекції Всесвітня організація охорони здоров'я вже оголосила пандемію , а країни Європи одна за одною вводять обмежувальні заходи. Рішенням Кабміну з 12 березня вперше в історії у всій Україні...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація