Платформа єДопомога розширює мережу партнерів
24 січ, 2023 0 Коментарів 23 Перегляди

Платформа єДопомога розширює мережу партнерів

Платформа єДопомога розширює мережу партнерів для того, щоб більше людей з різних куточків України змогли скористатися Передплатою єДопомога (далі - сертифікат). Відтепер людина, яка потребує допомоги, може використати сертифікат у всеукраїнській мережі супермаркетів “АТБ-Маркет”. Благодійники з України та з будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат на продукти для родин, які потребують допомоги. Як отримати допомогу?
1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/ .2. Залиште заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів єДопомога мережу супермаркетів АТБ.3. Коли Благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати Передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.Як стати Благодійником?
1. Перейдіть за посиланням на платформу https://social.edopomoga.gov.ua/ua/ .2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.3. Оплатіть обрану вами суму. Після оплати Заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися Передплатою на продукти протягом 30 календарних днів.Після використання Заявником допомоги Благодійники, що пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про покупку, в якому буде зазначено перелік придбаних товарів.Важливо. 
Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок (окрім алкоголю та тютюнових виробів) у мережі супермаркетів АТБ-Маркет на підконтрольній Україні території.Якщо Передплата не була використана протягом цього часу, платформа єДопомога інформує Благодійника, що Передплата протермінована та згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому Заявнику, що потребує допомоги. Довідково.Платформа єДопомога створена Мінсоцполітики та ДП “ІОЦ Мінсоцполітики” за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. 
Платформа має три напрями: грошова допомога від держави (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій (єДопомога міжнародна).

Допомогти іншим можна всього в декілька кліків з платформою єДопомога
Інші новини січ. 2023

Допомогти іншим можна всього в декілька кліків з платформою єДопомога

Через повномасштабну війну багато сімей не мають можливості купити найнеобхідніше – їжу, ліки або паливо. Особливо на деокупованих територіях, а також де ведуться активні бойові дії. Завдяки платформі єДопомога та партнерам кожен, незважаючи на те,...

Платформа єДопомога вдосконалює свою роботу та верифікує заявки разом з ID.GOV.UA
Інші новини лис. 2022

Платформа єДопомога вдосконалює свою роботу та верифікує заявки разом з ID.GOV.UA

На платформі єДопомога благодійники на свій розсуд обирають, кому допомогти, та мають бути впевненими, що підтримають дійсно тих людей, які залишились у скрутному становищі. Відтепер на платформі єДопомога особа, яка постраждала від російської...

Волонтерська єДопомога не залишить у біді!
Інші новини чер. 2022

Волонтерська єДопомога не залишить у біді!

Друзі, нагадуємо! Волонтерська єДопомога не залишить у біді! Адже наші благодійники - єДопоможці щодня заходять на платформу і шукають тих кого зможуть підтримати. Якщо Вам необхідна допомога продуктами харчування, засобами гігієни, ліками тощо Вам...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація