Укравтодор спільно з партнерами вдосконалить під’їзди до пропускних пунктів на кордонах
Україна розвиватиме прикордонну інфраструктуру, щоб збільшити транзит товарів та гуманітарної допомоги. Про це повідомив у
Facebook перший заступник керівника Укравтодору Андрій Івко.
Він розповів, що інспекція автодору і Міністерства інфраструктури перевірила стан прикордонних шляхів.
«Першочерговим завдання для себе бачимо створення більш комфортних умов для водіїв та збереження доріг», - написав Івко.
За його словами, після повномасштабного вторгнення держави-терориста рф в Україну пріоритети розвитку прикордонної інфраструктури змінились. Наразі планується вдосконалити під'їзні шляхи до контрольно-пропускних пунктів шляхом влаштування майданчиків для відстою автотранспорту.
«У першу чергу йдеться про ті маршрути, котрі ведуть до пунктів пропуску з сусідніми країнами у прикордонних регіонах. А для якнайшвидшого вирішення всіх інфраструктурних та процедурних питань працюватимемо разом з міжнародними партнерами та дружніми сусідніми країнами», - зазначив заступник голови Укравтодору.
Івко підкреслив, що в умовах воєнного стану, з огляду на гуманітарну та економічну складову, питання логістичних зв'язків для України є надважливим.
«Через військову агресію порти – закриті, а авіасполучення відсутнє. Тому дороги наразі виконують одну з ключових функцій у життєзабезпеченні країни. В цьому контексті інфраструктурне питання більш глобальне, адже йдеться не лише про економіку України, але й про світову продовольчу безпеку», - заявив він.
За даними Укравтодору, в Україні вже зруйновано 13% доріг – це майже 24 тис. км трас та понад 300 штучних споруд. Зараз зусилля держави зосереджені на забезпеченні проїзду «дорогами життя».
«У першу чергу відновлюємо проїзд через зруйновані мости – зараз функціонує 36 переправ у деокупованих областях. На розмінованих територіях вздовж автомобільних доріг наводимо лад після російського військового вторгнення», - розповів Івко.
Нагадаємо,
раніше міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що спільними зусиллями України та міжнародних партнерів можливо відбудувати всю зруйновану інфраструктуру за два роки.
0 Коментарів