Уряд відновив забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”
15 гру, 2020 0 Коментарів 39 Переглядів

Уряд відновив забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”

Уряд 25 листопада схвалив постанову „Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, якою, зокрема, затвердив порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету.
Наразі батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали ,,пакунок малюка”, отримують грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.
Батьки, у яких діти народилися з 24 жовтня 2020 року, матимуть змогу отримати одноразову натуральну допомогу ,,пакунок малюка” протягом 30 днів з дати народження дитини.
У разі неотримання ,,пакунка малюка” з незалежних від батьків обставин вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.
З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою ,,пакунок малюка” та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”.
Також запроваджується можливість отримання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” або грошової компенсації в межах комплексної послуги ,,єМалятко”.

«Пакунок малюка» з 1 вересня трансформують у грошову виплату. Як це працюватиме і як отримати гроші?

Нещодавно урядухваливрішення з 1 вересня монетизувати одноразову натуральну допомогу, яку досі батьки новонароджених отримували як «пакунок малюка». Далі «пакунок малюка» будуть видавати у тих регіонах, де вони є в наявності, доки ті не закінчаться....

З 1 вересня починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги

З 1 вересня 2020 року починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним. Деталі щодо механізмів реалізації та алгоритм...

Мінсоцполітики розпочинає реалізацію пілотного проекту із монетизації одноразової натуральної

Уряд прийняв рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках». Зазначений проект передбачає: - запровадити цільову грошову компенсаційну виплату замість...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація