Запрацювала безоплатна «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів 0 800 500 313
08 чер, 2021 0 Коментарів 45 Переглядів

Запрацювала безоплатна «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів 0 800 500 313

7 червня заcтупник міністра соціальної політики Борис Лебедцов взяв участь у презентації проекту та запуску «гарячої лінії» підтримки батьків після пологів за участю Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко.
«Гарячу лінію» започаткувала Громадська організація «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» в межах проекту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Борис Лебедцов привітав ініціативу громадської організації щодо моделювання комплексної підтримки батьків після пологів, підкреслив важливість співпраці у проведенні заходів щодо реалізації сімейної політики зі структурами громадянського суспільства.
«Для всебічного та гармонійного розвитку дитини потрібна сім’я, у якій формуються позитивні емоційні стосунки, забезпечуються догляд та виховання відповідно до віку, індивідуальних потреб і можливостей дитини, вибудовуються її світогляд та моральні орієнтири, формуються уміння та навички, необхідні для успішної соціалізації», - наголосив заступник міністра.
За словами Бориса Лебедцова, розвиток сімейних форм виховання є пріоритетним завданням Мінсоцполітики, яке вживає заходів для популяризації важливості виховання та розвитку дитини у сім’ї, ролі територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку, негативних наслідків інституційного догляду та виховання для дитини і суспільства в цілому.
У своєму виступі заступник міністра поінформував учасників презентації про ініціативи Мінсоцполітики щодо соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства, соціальної підтримки сімей у складних життєвих обставинах, впровадження системи соціальних послуг на рівні територіальної громади за місцем їх проживання, розвитку системи раннього втручання, запобігання та протидії домашньому насильству тощо.

У КНП "Центр первинної медичної допомоги" Болехівської міської ради працює «гаряча лінія» з питань

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у м.Болехові фахівці КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради надають консультації з питань коронавірусної інфекції за телефоном «гарячої лінії». Отримати всю необхідну...

З 1 серпня - Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

ВООЗ рекомендує виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя, причому воно повинно початися вже протягом години після народження і бути «на вимогу» дитини. Пляшок або пустушок слід уникати. Грудне молоко - ідеальне харчування...

В місті Болехів у КНП "ЦПМД"БМР запрацювала «гаряча лінія» з питань коронавірусу.

Відсьогодні в м.Болехів фахівці КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради надаватимуть консультації з питань коронавірусної інфекції по «гарячій лінії». Отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу можна...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація