Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту
24 травень, 2021 0 Коментарів 94 Перегляди

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

проєкту рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради «Про затвердження Порядку надання дозволу на сезонну виїзну (виносну) торгівлю та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Болехівської територіальної громади». Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, повідомляємо, що протягом п’яти днів в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Болехівської міської ради в розділі «Регуляторна політика» (https://bolekhiv-rada.gov.ua/economy/regulatory-policy/draft-regulatory-acts-and-analyzes-of-their-regulatory-impact/) буде опубліковано проєкт регуляторного акту – проєкт рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради «Про затвердження Порядку надання дозволу на сезонну виїзну (виносну) торгівлю та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Болехівської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу до нього.
Розробник проєкту рішення виконавчого комітету Болехівської міської ради «Про затвердження Порядку надання дозволу на сезонну виїзну (виносну) торгівлю та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Болехівської територіальної громади» – відділ житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою виконавчого комітету Болехівської міської ради.
Даний проєкт рішення виконавчого комітету міської ради розроблений відповідно до частини 8 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про захист прав споживачів», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», з метою впорядкування сезонної виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території населених пунктів Болехівської територіальної громади та підвищення ефективності заходів протидії несанкціонованій торгівлі.
Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до зазначеного проєкту рішення виконавчого комітету міської ради, становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту просимо подавати в письмовому або в електронному вигляді виконавчому комітету Болехівської міської ради за адресою: м. Болехів, пл. І.Франка, 12; тел./факс (03437) 3-42-52; е-mail: mvk@bolekhiv-rada.gov.ua.

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Проєкт рішення Болехівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів» та проєкт рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Положення щодо встановлення ставок та порядку визначення сплати орендної плати за землі комунальної...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Болехова» Керуючись ст. 9 та ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, з...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

проєкту рішення Болехівської міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація