Болехівські борці оздоровилися у дитячому оздоровчому  таборі «Мрія», що у місті Бердянськ
24 чер, 2019 0 Коментарів 1 555 Переглядів

Болехівські борці оздоровилися у дитячому оздоровчому таборі «Мрія», що у місті Бердянськ

З метою здійснення заходів спрямованих на зміцнення здоровֹ’я дітей шляхом організації оздоровлення, організаційним відділом міськвиконкому було здійснено закупівлю путівок до дитячого оздоровчого табору "Мрія", який розташований на березі моря. Адже саме з морем і асоціюється справжній літній відпочинок.
Даний табір має чудову інфраструктуру для відпочинку та щоденних занять спортом. Тому, підбір дітей на закуплені путівки, здійснювався із числа учнів Болехівської ДЮСШ, які мали відповідні пільги.
У підсумку, наші діти не тільки чудово оздоровилися, але й пройшли інтенсивний навчально-тренувальний збір та, на даний час, повністю готові до спортивних викликів, котрі чекають їх у майбутньому.

Як оздоровити дитину у 2023 році?

Питання організації оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України. Кожного року дітей із Болехівської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, забезпечують оздоровленням та відпочинком у...