Шевченкове слово єднає громаду📚
Сьогодні, 8-го березня, з нагоди відзначення 210-ї річниці від Дня народження українського письменника і художника, національного Генія і Пророка, духовного батька українства Тараса Григоровича Шевченка у стінах Народного дому міста Болехова відбулося загальноміське свято
![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
Потужний захід пам’яті розпочався із відеозапису декламування поеми «Іржавець» загиблим Героєм громади Святославом Кондратом. Від почутого голосу полеглого воїна у кожного глядача у залі по тілу пробіглися мурашки, а на серці запекла нібито загоїна рана, нагадавши присутнім про жахи сьогодення
![😣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1/16/1f623.png)
"Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!"
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
Ці слова стали ключовими на сьогоднішньому заході, надавши глядачам віри у Перемогу та бажання боротися із загарбниками до останнього
![🤛🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f91b_1f3fb.png)
Ведучі Андрій Романюк та Надія Романюк продовжили захід хвилиною мовчання за полеглими воїнами внаслідок збройної російської агресії проти України
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
До присутніх у залі звернувся керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків, наголосивши: «…Українці й досі виконують заповіт митця і вишукують поміж рядків Шевченкових творів силу й віру для боротьби і перемоги, тому ми маємо пам’ятати нашого Генія та Пророка…».
Хочеться віддати належне дирекції та педагогічному колективу Болехівського ліцею №1 «Академічний», яким вдалося організувати захід пам’яті таким, який зміг довести до сліз більшу частину залу
![😢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f622.png)
Пронизливо, зворушливо та чуттєво учасники вечора декламували Шевченкові вірші та поеми, співали сучасні патріотичні пісні, тим самим надихаючи нас продовжувати жити та боротися.
Серед них читці: Надія Романюк, Валентина Гошовська, Анастасія Мухопад, Святослав Стебницький, Марія Савіцкі, першокласники ліцею, Руслан Латик та учасники театрального гуртка: Владислав Кондрат, В‘ячеслав Попович, Станіслав Кузан, Марія Півень, Катерина Дрешерт, Ілля Гончар, Дарина Кальмук, Софія Стефанків, Вікторія Резнік, Олег Магас, Христина Дзяма, Ігор Бучок (керівниці: Лілія Надіївська, Світлана Ускова).
Прозвучали українські пісні у виконанні жіночого квартету «Елегія» з Моршина, дуетів у складі Максима Матійчина, Злати Маланчин, Софії Ринзак, Анни Яворської, солістки Дарини Кальмук (керівниця Інна Федунів), хору вчителів ліцею (керівниця Олександра Мелендевич).
Величною була завершальна частина свята - спільна пісня педагогічного колективу ліцею на слова вірша Шевченка «Заповіт». Майстерне виконання твору показало, що вчителі ліцею не тільки професіонали своєї справи, а й дуже творчі та різносторонні особистості
![👩🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f469_200d_1f3eb.png)
Ведучими були Андрій Романюк, Надія Романюк, Марія Бобик, Денис Лісецький
![🫶🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1/16/1faf6_1f3fb.png)
0 Коментарів