Як оформити закордонний паспорт дитині, яка народилася за кордоном
19 чер, 2023 0 Коментарів 107 Переглядів

Як оформити закордонний паспорт дитині, яка народилася за кордоном

Громадяни України, в яких дитина народилася за кордоном, можуть оформити їй закордонний паспорт без повернення в Україну. Як це зробити, роз’яснюють у ДМС.

Де можна оформити паспорт?

За межами України оформити закордонний паспорт можна в центрах «Паспортний сервіс» і в закордонних дипломатичних установах (ЗДУ).
Чи обов’язкова присутність дитини?

Присутність дитини не обов’язкова. Але в такому разі необхідно мати з собою фото дитини розміром 10х15 см для внесення відцифрованого образу обличчя.
Якщо у дитини іноземне свідоцтво про народження?

Необхідно зробити офіційний переклад і завірити його нотаріально. Також для легалізації свідоцтво може потребувати проставлення апостиля.

Що робити, якщо паспорт матері протерміновано або не вклеєна фотокартка?
Можна одночасно оформити ID-картку матері та закордонний паспорт дитині. Для цього за кордоном потрібно звертатися саме до центрів «Паспортний сервіс».

Якщо батько дитини – іноземець?
Необхідно звернутися до ЗДУ для отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України. Термін оформлення – 3 місяці. З цією довідкою оформити паспорт можна і в ЗДУ, і в центрах «Паспортний сервіс».

Яка вартість оформлення?
Вартість дитячого закордонного паспорта така сама, як і дорослого. У підрозділах Міграційної служби це 856 гривень або 1496 гривень (залежно від терміновості). Центри «Паспортний сервіс» додатково стягують збір за сервісні послуги підприємства, який різниться залежно від країни.

Як діяти українцям, якщо втрачено паспорт за кордоном
Інші новини травень. 2023

Як діяти українцям, якщо втрачено паспорт за кордоном

У разі виникнення такої ситуації українцям необхідно дотримуватися певного алгоритму дій, роз’яснюють у Міністерстві внутрішніх справ. 1. Після втрати паспорта слід відразу звернутися до найближчого відділення поліції для складання відповідної...

Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.
Інші новини кві. 2022

Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.

Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Про це повідомляють у Державна прикордонна служба України. Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного...

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг
Інші новини січ. 2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти. Зібрали для вас добірку послуг...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація