До вшанування мужності та героїзму захисників військовополонених "Азовсталі", які у ніч з 28 на 29 липня 2022 року стали жертвами теракту, здійсненого російськими окупаційними військами в колишній Волноваській виправній колонії № 120, під час якого загинуло понад 53 полонених та близько 130 було...
25 червня 2024 року в Києві відбувся СVI Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "UKRAINE GOLDEN STAR". Вокальний ансамбль "Джерельце" КЗ "Болехівська мистецька школа" (керівник Попик Лілія Анатоліївна, концертмейстер Пецоляк Марія Титівна) взяв участь у цьому престижному...
4 червня, у день відкритих дверей у Прикарпатському фаховому коледжі лісового господарства та туризму, на запрошення дирекції закладу, учні та викладачі комунального закладу «Болехівська мистецька школа» провели концерт під відкритим небом на території коледжу. Викладачі і учні школи подарували...
3 червня 2024 року відбувся випускний вечір, де вихованці школи отримали довгоочікувані свідоцтва про здобуття мистецької освіти. Батьки та викладачі всіх відділів привітали випускників із закінченням мистецької школи і побажали не забувати нотки мистецтва. Учні музичного відділу підготували...
21 травня викладач КЗ «Болехівська мистецька школа» Іваник Христина Миколаївна провела відкритий урок з учнями першого класу на тему: «Єдність технічного та художнього розвитку учня-скрипаля на початковому етапі навчання". Викладач показала, як формується постановка гри на інструменті, демонструючи...
21 травня 2024 року, жителі міста Болехова мали можливість взяти участь у літературній зустрічі-презентації з харківською письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою Охріменко. Зустріч з письменницею Людмилою Охріменко, що відбулася в Болехівській центральній міській бібліотеці...
21 травня 2024 року о 13. 30 год. в центральній міській бібліотеці відбудеться літературна зустріч з письменницею, переможницею Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Людмилою Охріменко. ...
Травень - місяць квітів і свят. Одним із найдушевніших і найтепліших є День матері. Адже мама - це та стіна, той фундамент, підтримка, які дають змогу встояти, втриматись, не зламатись на життєвих дорогах. Ніхто так не порадіє як мама. Серце матері наповнене безмежною любов‘ю до дитини. Серце її...
Війна триває… І ми маємо допомагати, молитися та донатити. Запрошуємо вас, 12 травня о 15:00 год., долучитися до збору коштів, які в подальшому будуть спрямовані на потреби наших воїнів Ваша підтримка дуже важлива, і ми впевнені, що ваша щедрість буде реальною допомогою для тих, хто служить нашій...
Закінчився II етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості«Україна-мрія», який був організований до 10 роковин початку російсько-української війни в рамках проєкту «10 тисяч мрій для звільнених територій» та Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». Підбиті результати та...
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio