Знайомство з бібліотекою📚📖
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![🫶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)
![🎬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f3ac.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
Книга – це велика сила. Вона розповідає нам про все на світі. З книгою кожен з нас має можливість мандрувати у минуле, або майбутнє. З метою знайомства дітей з книжковим царством до Болехівської міської бібліотеки для дітей завітали вихованці групи...
Пізнання світу через книгу припадає на молодший шкільний вік , тому дуже важливе для маленьких дітей є перше враження від бібліотеки, професійності і привітності її працівників. Кожного року бібліотекарі разом з вчителями проводять екскурсії до...
У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в міській бібліотеці для дітей були проведені літературно - казкові забави « Хто казку знає, той відгадає» та посвята в читачі. На цей захід завітали учні 1- Б класу зі своєю вчителькою Досяк І. М....
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio
0 Коментарів