Запрошуємо до участі у конкурсі статей від Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті»
19 жов, 2021 0 Коментарів 75 Переглядів

Запрошуємо до участі у конкурсі статей від Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті»

«Культурна спадщина та видатні постаті» — конкурс наповнення україномовного розділу Вікіпедії матеріалами про об’єкти культурної спадщини та видатних постатей за регіонами України. Він проходить із 5 жовтня до 5 листопада 2021 року.
Цільовою аудиторією конкурсу є бібліотеки України, хоча долучитися можуть усі охочі. Конкурс проведуть ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна».
«Бібліотекарі є важливими зберігачами знань, адже мають доступ до великої кількості джерел. У фондах бібліотек часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу, — зазначають організатори. — У межах Всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» запрошуємо поділитися гордістю рідного краю з усією Україною, а водночас покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію».
Конкурс має дві фокусні теми:
  • об’єкти культурної спадщини українських територій (визначні місця на кшталт споруд чи комплексів, пов’язані із ними рухомі предмети тощо).
  • відомі люди, пов’язані з українськими регіонами (незалежно від їхнього етнічного походження).
У рамках конкурсу будуть охоплені в першу чергу регіони України — але учасники і учасниці можуть також створювати статті про українські етнічні території за межами України.
Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії.
Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь. Організатори нагородять авторів найкращих статей, а також авторів найбільшого якісного внеску.
Детальні умови та покрокова інструкція участі — на сторінці акції у Вікіпедії.

Болехівською міською центральною бібліотекою проведено два огляди-конкурси

Болехівською центральною міською бібліотекою проведено огляд-конкурс «Краща реклама бібліотеки, книги, читання», в рамках роботи бібліотек над популяризацією бібліотеки, книги та читання. Конкурс проводився з метою популяризації книги, стимулювання...

Про конкурс на посаду директора Народного дому м.Болехова

Триває конкурс на заміщення посади директора Народного дому м.Болехова. Сформовано конкурсну комісію. Подано документи до участі у конкурсі -наказ про конкурсну комісію -інформаційне повідомлення -оголошення -документи подані на конкурс...

Відбувся конкурс малюнка "Книга і діти, екологія і світ"

В Болехівській міській бібліотеці для дітей відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», що проводиться Національною бібліотекою України для дітей у рамках Десятиліття дій ООН з відновлення...

0 Коментарів

Авторизація