Чи субсидія нараховується, якщо є борг за житлово-комунальні послуги
31 сер, 2023 0 Коментарів 242 Перегляди

Чи субсидія нараховується, якщо є борг за житлово-комунальні послуги

Міністерство соціальної політики України надає роз'яснення.
У разі звернення з повним пакетом документів (заява+декларація) набір комунальних послуг, на які домогосподарство хоче отримувати житлову субсидію, зазначається в заяві. 

Саме зазначені в заяві послуги будуть аналізуватися на предмет регулярності оплати. 

У разі звернення за субсидією за спрощеною формою заяви, органи Пенсійного фонду України на підставі інформації, наданої надавачами житлово-комунальних послуг, за умовчанням аналізують повний перелік наявних в житловому приміщенні послуг.

Житлова субсидія НЕ призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за ЖКП, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн). 

Водночас, навіть за таких обставин, житлова субсидія може бути призначена, зокрема, у разі укладення договору реструктуризації заборгованості між надавачем та споживачем комунальної послуги. Копія такого договору долучається до заяви на субсидію.
Крім того, у разі відмови в призначенні житлової субсидії у зв’язку із заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг, людина може звернутися із новою заявою про призначення субсидії, де буде зазначено перелік тих послуг, за якими заборгованість з оплати відсутня.

В області своєчасно розпочата виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних

Діючі державні програми з надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг – це ефективний механізм, який дає можливість сім'ям повною мірою і вчасно здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги. Відповідно до законодавства...

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2020-2021 рр.

1) Хто має подати документи (заяву та декларацію) для призначення субсидії на зим ови й період? Громадяни, які у літній період користувались пільгою на оплату житлово – комунальних послуг, а на зимовий бажають користуватись житловою субсидією;...

Житлова субсидія з травня 2020 року

Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 рр., призначення субсидії на наступний період проводитиметься без звернень громадян. Навіть домогосподарствам, яким субсидія раніше була призначена за рішенням...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація