Ринок праці Івано-Франківщини
11 чер, 2024 0 Коментарів 19 Переглядів

Ринок праці Івано-Франківщини

У січні – травні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,9 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,2 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 5,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 75%.  По Україні рівень укомплектування – 53%, область займає 3 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис. грн.
Послугами служби зайнятості у січні - травні 2024 року скористалися 13,4 тис. осіб, з них 8,2 тис. зареєстрованих безробітних. 
За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 6,2 тис. осіб, зокрема 3,3 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 46% (по Україні -  31%, 1 місце).
До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 118 осіб. Крім того, здійснено 1601 направлення на суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 1135 безробітних проходили професійне навчання. 433 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.
Станом на 1 червня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб, в тому числі 773 внутрішньо переміщені особи.
Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.
Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN). 
Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

Відділ організаційно-інформаційної роботи
Івано-Франківського обласного
 центру зайнятості
вул. Деповська, 89 а,
м. Івано-Франківськ, 
76002
(0342) 72 21 00 

Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини

У січні – квітні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,5 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,9 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,3 тис. вакансій, рівень...

За три місяці поточного року за сприяння обласної служби зайнятості вже працевлаштовано понад три

У січні – березні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 4,6 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 3,1 тис. вакансій,...

Від початку року за сприяння служби зайнятості 965 осіб знайшли роботу

У січні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,1 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 866 вакансій, рівень...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація