Wi-Fi в укриттях освітніх закладів: як долучитися до проєкту Мінцифри
04 сер, 2022 0 Коментарів 103 Перегляди

Wi-Fi в укриттях освітніх закладів: як долучитися до проєкту Мінцифри

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній.
Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму. У Мінцифри обіцяють згодом створити дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки.
Один із пріоритетів Мінцифри — безперебійний зв’язок та інтернет по всій Україні. Для роботи, спілкування та найголовніше — навчання. Сьогодні в Україні 30% шкіл мають укриття. З 1 вересня вони готуються відкривати двері школярам. «Ми продовжуємо покривати Україну якісним інтернетом. Але тепер робимо це не тільки на землі, а ще й під землею. Це новий виклик не тільки для телеком-фронту, а й для освітнього процесу. Бо діти є надвразливими у воєнний час. Наша місія — максимально допомогти їм відчувати нормальне життя і продовжувати робити звичні речі», — Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації.
Ми вже маємо перші 2500 роутерів та 1000 модемів від соціально відповідальних компаній, які поїдуть до закладів освіти. Щоб забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, будемо залучати технічні компанії та українських інтернет-провайдерів.
Всіх охочих провайдерів та соціально відповідальні компанії ми закликаємо долучитися, подавши заявку через форму.
«Укриття в закладі освіти — основна вимога для можливості очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу в укритті під час повітряної тривоги, маємо забезпечити там належні умови. Наявність інтернету є однією з них. Сьогодні бачимо активну синергію в роботі над підготовкою до навчального року. Вдячний партнерам за ініціативу та підтримку сфери освіти», — Дмитро Завгородній, генеральний директор директорату цифрової трансформації МОН.
Мінцифра передаватиме обладнання закладам освіти. Також ми будемо технологічно контролювати запуск мереж в укриттях завдяки спідтестам.

МОН підготувало інформацію щодо особливостей організації 2022/23 навчального року

Міністерство освіти і науки України підготувало інформацію щодо особливостей організації нового 2022/23 навчального року та рекомендації першочергових кроків із підготовки до нього. Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про...

Цього року заплановано оцифрувати програму для середньої та старшої шкіл і запустити застосунок

Мінцифри разом з МОН та ГС “Освіторія” запустить мобільний застосунок “Всеукраїнська школа онлайн” у 2021 році Пандемія змінила весь світ — дала поштовх стрімкій цифровізації усіх сфер. А дистанційне навчання — нова реальність для учнів, студентів...

Всеукраїнська школа онлайн, освітні серіали та підключення до інтернету, - Михайло Федоров про

Міністерство цифрової трансформації активно розробляє цифрові продукти для онлайн-освіти та веде перемовини з видатними розробниками технологічних рішень про надання безкоштовного доступу до них для вчителів та учнів. Про це Міністр цифрової...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація