Укладання договору на збирання та перевезення побутових відходів та оплата за послугу є обов’язковим!
Шановні утворювачі відходів(мешканціжитлових будинків, підприємств, установ, організацій та власники земельних ділянок Болехівської територіальної громади) доводимо до вашого відома що, згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до частині 2 статті 31 Закону України «Про управління відходами» утворювачі побутових відходів зобов’язані:укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами. У зв’язку з цим укладання договору на здійснення операції із збирання та перевезення побутових відходів є обов'язковим для усіх.
Також нагадуємо вам, про те, що операція із збирання та перевезення побутових відходів – це комунальна послуга, за яку треба платити, як за електроенергію, газ, воду, Інтернет. Отож, будьте ласкаві, проявіть свою відповідальність і в цьому питанні.
При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те особи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.
Згідно зі статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про управління відходами», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність.
0 Коментарів