Болехівська міська територіальна громада відібрана для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”
29 чер, 2021 0 Коментарів 298 Переглядів

Болехівська міська територіальна громада відібрана для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”

5 громад у Івано-Франківській області у рамках реалізації проєкту «Інтернет-субвенція» отримають фінансування для підключення до оптичного Інтернету сільських територій. Болехівська міська територіальна громада отримає 250 тисяч гривень державної субвенції для підведення швидкісного інтернету до с.Танява.

Загалом Кабінет Міністрів України затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад на загальну суму 483,8 млн гривень. Проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного Інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Тепер громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.

Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді. Тут також можна подивитися перелік громад та сіл, кількість соцзакладів, які отримають підключення до інтернету, суми фінансування та усі ключові КРІ.

Болехівська територіальна громада стала переможцем конкурсу місцевих ініціатив в рамках проєкту

Ініціатива Болехівської територіальної громади «Облаштування туристично – відпочинкової зони в підніжжі Скель Довбуша біля водоспаду» відібрана для участі у конкурсі місцевих ініціатив в рамках проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) «Місцеве...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Авторизація