У Болехівській громаді довгожителька відзначила 100-річчя
27 травень, 2021 0 Коментарів 730 Переглядів

У Болехівській громаді довгожителька відзначила 100-річчя

26 травня 2021 року жителька с.Сукіль Козаківського старостинського округу Мандрик Катерина Михайлівна відзначила 100-літній ювілей.

Від імені міського голови Івана Яцинина ювілярку привітали перший заступник міського голови Василь Юрочко, заступниця міського голови Ілона Калитин та староста Козаківського старостинського округу Михайло Іванів. Керівники побажали уродинниці міцного здоров’я, бадьорості духу, кожного дня знаходити привід посміхнутися і в гар­но­му та оп­ти­міс­тично­му нас­трої діждати до чергового 105–го юві­лею.

Народилася Катерина Михайлівна 26 травня 1921 року у с. Сукіль. Була єдиною дитиною в звичайній селянській сім’ї, де знають ціну тяжкої праці на землі. Закінчила 7 класів школи. Своєї сім’ї не мала, проживала з батьками. Однак рано залишилася сама, спочатку померла мама, а у 1964 році й батько. Довго господарювала сама, а відтак прихильна доля розпорядилася по-іншому. Поруч з жінкою поселилася донька її племінника п.Надія, яка одружилася у родині Заляско, що мешкала у сусідньому обійсті. З того часу п. Надія опікується бабусею, доглядає за нею та допомагає у всьому.

Нез­ва­жа­ючи на по­важ­ний вік, юві­ляр­ка енер­гій­на, сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю і сво­єю жит­тє­вою си­лою на­ди­хає ото­чу­ючих, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.

Жінка має добру пам’ять, слух, без проблем читає без окулярів. Через хворі ноги уже два роки пані Катерина самостійно не може поратися на гос­по­дарс­тві, але досі дуже любить квіти, які і нині прикрашають її обійстя.

У свої 100  років ювілярка може похвалитися великою колекцією домотканого лляного полотна, яке власноруч виготовляла, починаючи з вирощування та обробляння льону, аж до самого ткання.

А своїм секретом довголіття називає щиру молитву та віру у Бога, любов до батьків та ближніх, які продовжують життя. Вона закликає творити добро, адже воно завжди повертається сторицею!

Пам’ятаємо. Перемагаємо…

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни. Друга світова війна в свої горнила...

100-літній ювілей відсвяткувала жителька Болехова Катерина Гаврилів

11 серпня свій сотий день народження відзначила жінка-борець, активна учасниця повстанського руху Катерина Гаврилів, яка з юнацького віку присвятила життя боротьбі за самостійну та соборну Українську державу. Привітали довгожительку із поважним...

У Болехові відзначили 101-у річницю Соборності України

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначають День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація