У Болехові урочисто відзначили День медичного працівника
17 чер, 2021 0 Коментарів 248 Переглядів

У Болехові урочисто відзначили День медичного працівника

Сьогодні, 17 червня  2021 року,  у Народному домі м.Болехова відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника, який щорічно відзначають у третю неділю червня.

Це одне з небагатьох свят, про яке знають і пам’ятають не лише працівники медицини, а далеко поза межами професійного середовища, адже від їхньої роботи залежить здоров’я і життя кожного з нас.

Здавна, більше за будь-які матеріальні надбання, цінувалось здоров'я людини. Воно є благом і щастям кожного, а професія лікаря вважається гуманною та благородною. Медики – приклад професіоналізму, мужності та жертовності. Завдяки їм до пацієнтів знову повертається щастя бути здоровими.

Привітав працівників охорони здоров’я громади з професійним святом міський голова Іван Яцинин. Він висловив усім медичним працівникам Болехівщини своє шанування та вдячність за віддану службу і щоденну благородну справу порятунку життя та підтримання здоров’я мешканців громади. А також побажав міцного здоров’я, благополуччя і добра, миру і спокою у родинах, всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя.            . 

З особливо теплими побажаннями та подякою до медиків звернулися директор Болехівської центральної міської лікарні Любомир Парахоняк та директорка Центру первинної медичної допомоги Ольга Соболь.

За віддану працю, сумління та щире серце, за те, що внесли вагомий внесок у розвиток медицини краю грамотами і подяками різних рівнів привітали та нагородили кращих медпрацівників громади.

Святковий концерт напередодні свята медикам подарували творчі колективи відділу культури міськвиконкому та вихованці приватної школи танцю (керівник Надія Корпан). 

150-ліття храму Успіння святої Анни відзначили в Болехові

У неділю, 31 січня 2021, найстаріший храм м. Болехова Успіння святої Анни відзначив поважний 150-річний ювілей з дня освячення храму. Парафіяльна спільнота радо вітала Митрополита Володимира Війтишина з хлібом-сіллю на церковному подвір’ї, а...

Вітаємо зі 105-річчям!

Сьогодні, 6 листопада 2019 року, свій 105 день народження святкує найстарша жителька Болехова Доскоч Євгенія Василівна. З нагоди величного ювілею щиро вітають уродинницю міський голова Богдан Мельник, депутатський корпус та виконавчий комітет...

У Болехові відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора

23 серпня на головній площі міста відбулося урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України. У святкових заходах взяли участь представники місцевої влади, депутатського корпусу різних рівнів, управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість...

0 Коментарів

Авторизація