Фестиваль “Local Farmer Fest” у Франківську: обирай локальне – підтримай своїх
25 сер, 2023 0 Коментарів 245 Переглядів

Фестиваль “Local Farmer Fest” у Франківську: обирай локальне – підтримай своїх

     23-24 вересня в м.Івано-Франківськ поруч із міським стадіоном “Рух” відбудеться фестиваль українських крафтярів Local Farmer Fest  Це смачний гастрономічний вікенд, який  вперше відбудеться у Франківську, також фестиваль відбудеться й у Львові.
     Подія стане ще однією інтерактивною платформою для популяризації продукції локальних виробників та фермерів, а також допоможе їм залучити нових клієнтів та партнерів. Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Як зазначають організатори фестивалю,, сьогодні ініціатива підтримки локального виробника має особливе значення. Це, передусім, синергія заради добробуту та розвитку української економіки в умовах повномасштабної війни. Local Farmer Fest – - це дружній тристоронній діалог між локальним виробництвом, представниками HORECA та українським споживачем.
    Участь у фестивалі візьмуть близько 70 крафтярів, які привезуть із різних куточків України частинку своєї автентики – якісний крафтовий продукт, який плекають та створюють попри повномасштабну війну в Україні. Серед учасників – виробники сирів, меду, ковбасних делікатесів, солодощів, соусів, приправ та іншої продукції.
     Окрім фермерських продуктів, організатори заходу також обіцяють цікаві гастрономічні колаборації із місцевими закладами харчування. Улюблена вулична їжа від локальних закладів стане ще смачнішою, адже її готуватимуть із продуктів місцевих крафтярів.
Впродовж двох днів на відвідувачів фестивалю також чекає насичена розважальна програма –- популярний музичний хедлайнер, пізнавальні лекції, майстер-класи, перегляди фільмів.
   Зауважимо, що Проєкт USAID проводить подібні фестивалі уже кілька років поспіль. До війни такі тематичні фестивалі відбувались у Маріуполі, Бердянську та інших містах на сході України.
Проведення фестивалів Local Farmer Fest стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю авторів та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.
Вхід на фестиваль  - безкоштовний.
Години роботи фестивалю: 12:00 - 21:00
Більше інформації про подію можна дізнатися тут: 
Реєстрація учасників тут:http://surl.li/jvuww

27-29 травня в Івано-Франківську журналістів навчатимуть писати про війну

Фундація Суспільність та Souspilnist Academy запрошують журналістів з усіх регіонів України на «Школу воєнного сторітелінгу». Набір практичних інструментів для роботи конвергентних журналістів у час війни – протягом трьох днів в Івано-Франківську....

В онлайн-режимі відбувся телеміст між Донеччиною та Івано-Франківщиною

16 березня в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» в облдержадміністрації відбувся телеміст «Онлайн-дні Донеччини на Івано-Франківщині». Його мета — продемонструвати кращі практики східного регіону задля...

На Івано-Франківщині створили «Дорогу смаку Прикарпаття»

2 вересня в Івано-Франківську відбулися установчі збори громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття». Створення «Дороги смаку Прикарпаття» є одним із елементів ініціативи проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»,...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація